Επεισόδια στο γήπεδο των Προσφυγικών. Επενέβησαν τα ΜΑΤ
![](https://epatra.gr/wp-content/uploads/2023/04/received_254393866944112-860x280.jpeg)
Επεισόδια στον αγώνα Αρης Πατρών Παναιγιαλειιος στο γηπεδο των προσφυγικων. Φιλαθλοι των δυο ομάδων αρπάχτηκαν. Δυνάμεις των ΜΑΤ έκαναν χρήση κρότου λάμψης και οι οπαδοί απομακρύνθηκαν. Ο αγώνας διεκόπη προσωρινά αλλά όταν τα πνεύματα ηρέμησαν συνεχίστηκε.
Το μεγάλο ντέρμπι κορυφής στον 2ο όμιλο της Α’ κατηγορίας ανάμεσα σε Άρη Πατρών και Παναιγιάλειο έληξε χωρίς νικητή (1-1).