DATA RC: Πρώτος ο Πελετίδης στον Δήμο! Εκπληξη από πρόσωπο που δεν έχει δηλώσει υποψηφιότητα!
![](https://epatra.gr/wp-content/uploads/2023/04/Peletidis-Main-840x280.jpg)
Στα ύψη η δημοτικότητα του Δημάρχου Πατρέων Κώστα Πελετίδη σύμφωνα με την δημοσκόπηση της DATA RC που δημοσιεύει σήμερα η “Πελοπόννησος”. Με τα μέχρι σήμερα στοιχεία και αν δεν αλλάξει κάτι, φαίνεται ότι ο Πελετίδης δεν εχει καν αντίπαλο! Κάποια στιγμή η δημοτικότητά του έφθανε και το 70% (θετικές ψήφοι) και τελικά κατέληξε στο 53%. Με τους άλλους υποψήφιους να είναι πολύ πιο κάτω. Εκπληξη οι θετικές γνώμες για τον Απόστολο Κατσιφάρα ο οποίος συμπεριελήφθη στην μέτρηση χωρίς να έχει δηλώσει υποψηφιότητα. Η “Π” δημποσιεύει σήμερα δεκάδες πίνακες με στοιχεία του γκάλοπ και μία σειρά κατηγοριών και αναλύσεων που οδηγούν σε συμπεράσματα για το ποιοι θα κόιψουν το “νήμα”!
![](https://epatra.gr/wp-content/uploads/2023/04/340117519_559619599493077_7036489835135024594_n-1024x738-1.jpg)