Στο έλεος του καιρού και της αδιαφορίας τα άρματα των καρναβαλιστών!
![](https://epatra.gr/wp-content/uploads/2023/02/328345947_1472499350248922_3473073512714137458_n-1024x768-1-860x280.jpg)
Μπροστά σε ένα δυσάρεστο θέαμα βρέθηκαν καρναβαλιστές που επισκέφθηκαν τον Καρναβαλικό εργαστήριο του Δήμου Πατρέων εκεί που έχουν φυλαχθεί και τα δικά τους άρματα. Οπως κατήγγειλε ο αρχηγός καρναβαλικού πληρώματος Νίκος Κανελλάκης “η περιουσία τω πληρωμάτων του ΑΣΟ διαλυμένη με ευθύνη της Δημοτικής Αρχής και του Οργανισμού του καρναβαλιού”!
![](https://epatra.gr/wp-content/uploads/2023/02/323090175_1180367772635147_1530741852994798128_n-1024x768-1.jpg)
![](https://epatra.gr/wp-content/uploads/2023/02/328511748_1367107264089812_2192339942212886710_n-1024x768-1.jpg)
![](https://epatra.gr/wp-content/uploads/2023/02/324115651_562949769202623_2807747308673387313_n-1024x768-1.jpg)
![](https://epatra.gr/wp-content/uploads/2023/02/326787019_493436746310077_6599222569279843018_n-1024x768-1.jpg)