Περιμένουν απαντήσεις για τον ποδηλατόδρομο – Θα μείνει μισό το έργο?
![](https://epatra.gr/wp-content/uploads/2024/03/1294998-710x280.jpg)
Καμία απάντηση δεν έχουν πάρει τα μέλη της δημοτικής αρχής από τον ΟΛΠΑ ή και τον ΤΑΙΠΕΔ για το θέμα του παραλιακού ποδηλατοδρόμου και για το αν παραχωρείται ο χώρος κοντά στο επιβατικό σταθμό «Παναγιώτης Κανελλόπουλος» στην πόλη. Οπότε υπάρχει πλέον μεγάλη πιθανότητα για να παραμείνει ο παραλιακός ποδηλατόδρομος κομμένος στα δύο, χωρίς να γίνει ποτέ η ενοποίηση του και χωρίς να ολοκληρωθεί το έργο.