Ο Πατρινός γιατρός παντρεύτηκε την κούκλα αγαπημένη του
![](https://epatra.gr/wp-content/uploads/2023/12/412588618_750633623750028_6470719697818398834_n-860x280.jpg)
Tην αγαπημένη του Κωνσταντίνα Καραϊσκου, της οικογένειας Ξένου (χρυσοχοείο) παντρεύτηκε ο γνωστός γιατρός και πρώην Δημοτικός Σύμβουλος Παναγιώτης Κίτρου. Ο γάμος έγινε στον Ι.Ν. Αγίου Ανδρέου με κουμπάρο τον αδελφό της Κωνσταντίνας, Γιώργο Καραϊσκο ο οποίος εργάζεται εδώ και επτά χρόνια στο Ντουμπάι! Κούκλα η νύφη, υπέροχος και κεφάτος ο γαμπρός. Η δεξίωση έγινε στο Distinto.
![](https://epatra.gr/wp-content/uploads/2023/12/412254513_3619586631631407_2235987685380460559_n-819x1024.jpg)