Με βάρκα πάνε στην Καλόγρια!
![](https://epatra.gr/wp-content/uploads/2021/11/262428969_1450207648707350_7329568560790757483_n-860x280.jpg)
Και ενώ η κακοκαιρία συνεχίζεται, καταγράφονται απίστευτες εικόνες στην Δυτική Αχαϊα. Στην Καλόγρια και συγκεκριμένα στους δρόμους κοντά στην παραλία,μ η πρόσβαση είναι δυνατή μόνο με βάρκα. Οι εικόνες που κατέγραψαν το μεσημέρι της Κυριακής κάτοικοι της περιοχής είναι ενδεικτικές. Να θυμίσουμε πως η περιοχή του Λάππα δέχθηκε επί δύο ημέρες τον υψηλότερο όγκο βροχής σε όλη την Ελλάδα.