Δωρεά ασθενοφόρου στην 6η ΥΠΕ στη μνήμη του παιδιού τους που έχασαν πρόωρα
![](https://epatra.gr/wp-content/uploads/2023/03/334788675_883983962716945_9001804094618078995_n-850x460-1-850x280.jpg)
Ιδιαίτερα συγκινητικό το κλίμα κατά την επίσκεψη του κ. Ανδρέα Μουτούση στο γραφείο του Διοικητή της 6ης ΥΠΕ κ. Γιάννη Καρβέλη. Ο κ. Ανδρέας και η σύζυγός του Σοφία, δώρισαν ένα ασθενοφόρο στη διάθεση της 6ης ΥΠΕ, στη μνήμη του παιδιού τους που χάθηκε πρόωρα.
Η συζήτηση δεν έμεινε στο τυπικό της δωρεάς, καθώς ο κ. Καρβέλης διατηρεί στενούς δεσμούς με την οικογένεια Μουτούση, ενώ ευχαρίστησε θερμά